درب داخلی

درب داخلی

شرکت سبلان درب مهر توانسته است با ارائه انواع درب های داخلی با کیفیت و متنوع و هم چنین خدمات پس از فروش منحصر به فرد سهم عمده ای از بازار تولید درب داخلی را به خود اختصاص دهد.

درب های داخلی سبلان درب در انواع مختلفی همچون MDF، HDF و PVC تولید می شوند. آنچه که سبلان درب را از سایر رقبا در زمینه تولید درب داخلی متمایز می کند، کیفیت مصالح اعم از مواد خام و یراق آلات و همچنین خط تولید بسیار پیشرفته مربوط به ساخت درب های داخلی می باشد.

تمامی درب های تولید شده در گروه صنعتی سبلان درب مهر ویژگی های شاخص و غیرقابل چشم پوشی دارند که در زیر به تعدادی از این ویژگی ها اشاره می شود:

درب داخلی در استان ها و شهرهای ایران 

 

 

 

  

باکیفیت ترین مواد اولیه

باکیفیت ترین مواد اولیه در درب های داخلی سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هم در کلاف و هم در رویه اصلی درب های داخلی سبلان درب از MDF با ضخامت مناسب استفاده شده است. روکش های چوب و یا PVC مورد استفاده در این درب ها از بهترین مواد بوده و حتی چسب مورد استفاده در این درب ها هم کیفیت بسیار بالایی دارد.

 

مقاومت فوق العاده

مقاومت فوق العاده درب های داخلی سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وجود انسجام و یکپارچگی در ساختار داخلی درب های داخلی سبلان درب و همچنین استفاده از ورق های MDF با کیفیت به همراه روکش های مناسب، مقاوت قابل توجهی به درب های تولیدی توسط این گروه صنعتی بخشیده است. مقاومت در برابر لنگر انداخت، خراش و شکستگی تا حد بسیار بالایی در این درب ها لحاظ شده که در طولانی مدت هزینه نگهداری ساختمان را کاهش خواهد داد.

 

 

طرح های متنوع و زیبا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

داشتن طرح های متنوع و همچنین طیف گسترده ای از تعداد و اشکال پنل ها، سبلان درب را به انتخاب اصلی مشتریان درب های داخلی تبدیل کرده است.

 

امکان ساخت در ابعاد دلخواه 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معمولا درب های داخلی سایزهای استانداردی دارند که تمامی تولیدکنندگان داخلی و خارجی در محصولات خود سعی می کنند که از این استاندارد پیروی کنند. این تفاوت سایز معمولا برای درب های مربوط به سرویس و درب های اتاقی هم رعایت می شود. با این حال در صورت نیاز مشتری امکان تولید درب داخلی در سایز دلخواه و مورد نیاز در مجموعه سبلان درب مهر وجود دارد.

 

هماهنگی با دکوراسیون ایرانی

هماهنگی درب های داخلی سبلان درب با دکوراسیون ایرانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سبلان درب مهر با استفاده از تنوع بسیار بالا در پوشش و رنگ محصولات خود توانسته است برای تمام سلیقه های ایرانی گزینه مناسبی باشد. روکش های طرح چوب که دارای طیف گسترده ای از طرح ها هستند و همچنین درب های مدرن تولید شده در این گروه صنعتی گویای اهمیت پاسخگویی به نیاز مشتری برای مجموعه سبلان درب مهر می باشد.

 

یراق آلات باکیفیت

زیبایی و دوام، دو فاکتور اصلی در استفاده از یراق آلات برای درب های داخلی می باشد. در تولید درب های داخلی سبلان درب تلاش شده است از بهترین و جدیدترین یراق آلات ساخت کشور ترکیه استفاده گردد که همین امر علاوه بر کمک به افزایش کیفیت درب های داخلی سبلان درب، زیبایی این درب ها دو چندان کرده است. 

یراق آلات باکیفیت درب های داخلی سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 راهنمای خرید درب داخلی

 

 

 

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712