درب ضد حریق

درب ضد حریق

درب های ضد حریق سبلان درب همان طور که از نامشان پیداست درب هایی هستند که در برابر حرارت بسیار بالا به مدت طولانی مقاوم هستند و برای مهار آتش و دود و همچنین خروج اضطراری استفاده می شوند.

این درب ها نقش بسیار مهمی را در بالا بردن امنیت مردم  و کاستن خسارات حاصل از آتش سوزی ایفا می نمایند. در ساختمان های بلند و در راه پله ها (پاگرد پله اضطراری) درب های ضد حریق حتما باید مورد استفاده قرار بگیرند.

گروه صنعتی سبلان درب مهر با تکیه بر دانش فنی و تجربه چندین سال تولید درب های ساختمانی ضد حریق، هم اکنون در تولیدات خود از ویژگی های منحصر به فردی استفاده می نماید که در زیر به آن اشاره می کنیم:

 درب ضد حریق در استان ها و شهرهای ایران

 

 

 

ورقه های مستحکم فولادی

ورقه های مستحکم فولادی استفاده شده در درب های ضدحریق سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جنس ورقه لنگه درب های ضد حریق سبلان درب از ورق فولاد یا فولاد گالوانیزه با ضخامت ۱ یا ۲ میلیمتری با پوشش رنگ پودری الکترو استاتیک میباشد و جنس ورق چهارچوب این درب ها ورق گالوانیزه یا آهن به ضخامت ۱٫۵ میلیمتری تا ۲ میلیمتری است که استحکام قابل توجهی به آن می بخشد.

 

مواد پرکننده ایمن داخل درب

 مواد پرکننده ایمن داخل دربهای ضد حریق سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوع مواد پرکننده داخل درب های ضد حریق می تواند پشم سنگ، پرلیت، پشم سرامیک، سرامیک فایبر و پارچه نسوز باشد. که از این میان پرلیت به دلیل سازگاری بهتر با محیط زیست و غیر سوختنی بودن و اینکه در هنگام آتش سوزی هیچ گازی از خود متصاعد نمی کند، انتخاب بهتری می باشد.

 

رنگ های متنوع

رنگ های متنوع درب های ضد حریق سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

با توجه به اینکه پوشش رنگ درب و چهارچوب ها با پوشش رنگ پودری کوره ای به روش الکترواستاتیک انجام می شود، درب های ضد حریق سبلان درب بازه رنگی بسیار گسترده ای را برای سفارش مشتریان ایجاد می نماید.

 

ابعاد گوناگون

ابعاد گوناگون درب های ضد حریق سبلان درب

 

 

 

 

 

 

درب های ضد حریق سبلان درب را می توانید تک لنگه ، دولنگه و یا در ابعاد سفارشی دلخواه خود سفارش دهید.

 

یراق آلات خاص

یراق آلات خاص درب های ضدحریق سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یراق آلات مورد استفاده در درب های ضد حریق سبلان درب شامل قفل و دستگیره پنیک (Panic Exit Device)، نوار دودبند جهت درز بندی، هوابندی و بی صدا باز و بسته شدن درب و لولاهای فولادی آبکاری شده مستحکم می باشد. تمامی این یراق آلات از بهترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی تهیه گردیده است.

 

استانداردهای درب های ضد حریق

استاندارهای کسب شده درب های ضدحریق سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تضمین کیفیت و ایمنی درب های ضد حریق گواهی نامه های متعددی وجود دارد. یکی از برترین گواهی نامه ها در منطقه توسط گروه Efectis کشور ترکیه صادر می شود که سبلان درب توانسته است گواهی نامه EEA-1700-0071 را در سال 2017 از این گروه کسب نماید. همچنین درب های ضد حریق باید دارای تاییدیه مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی باشند. با همت و تلاش متخصصان و کارشناسان مجموعه سبلان درب مهر، تمامی این گواهی نامه ها کسب گردیده است و هم اکنون تمام درب های ضد حریق تولید شده توسط گروه سبلان درب دارای این گواهی نامه ها می باشند.

 

راهنمای خرید درب ضد حریق


  

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712