درب ضد سرقت

درب ضد سرقت

مدل های پر فروش درب های ضد سرقت سبلان درب  sabalan door و خرید اینترنتی درب ضد سرقت در کنار تنوع کم نظیری را در اینجا ملاحظه می نمایید .لزوم توجه به امنیت ساختمان به عنوان مکانی که در آن زندگی می کنیم و نیز وسایل ارزشمند خود را در آن نگه می داریم بر هیچ کس پوشیده نیست. پس نیاز است تمامی بخش های ورودی ساختمان از نظر نفوذ عوامل بیگانه ایمن شوند. اصلی ترین ورودی هر ساختمان هم درب ورودی آن است که به جهت حفظ امنیت حتما باید از نوع ضد سرقت (Anti theft doors)انتخاب شود. درب ضد سرقت همان گونه که از نام آن پیداست به دلیل ساختاری که داراست نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بیشتری می باشد. sabalan door

شرکت سبلان درب مهر با تکیه بر دانش مهندسان و همچنین استفاده از تکنولوژی و تجهیزات به روز دنیا گامی بلند در تامین امنیت ساختمان ها، مجتمع های تجاری، اداری و شرکت ها برداشته است.

درب های ضد سرقت سبلان درب علاوه بر این که امنیت خانه را تامین می کنند ویژگی های شاخص دیگری هم دارند که در زیر به آن اشاره می کنیم:

 درب ضد سرقت در استان ها و شهرهای ایران

 

 

 

 درب ضد سرقت سری برجسته لوکس کد 2021 و 2022

درب ضدسرقت سری برجسته لوکس کد 2022

درب ضدسرقت سری برجسته لوکس کد 2030

درب ضدسرقت سری برجسته لوکس کد 2060

درب ضدسرقت سری پنل کد 2402

        درب ضد سرقت سری پنل رستیک کد 2463 و 2464

درب ضدسرقت سری برجسته لوکس کد 2009

درب ضدسرقت سری پنل رستیک کد 2409

درب ضدسرقت سری لمینوکس کد 2200

درب ضدسرقت سری پنل رستیک کد 2464

درب های سبلان درب، ایمن در برابر سرقت 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقاومت درب های ضد سرقت سبلان درب - sabalan door - در برابر برش و فشار بر سطح و گوشه‌های درب و همچنین دیلم شدن و ... موجب جلوگیری از ورود سارقین و یا افراد غیرمجاز به داخل ساختمان می گردد. البته توجه داشته باشید که در کارخانجات و کارگاه های خارج از شهر باید از درب های ضد سرقت با ویژگی های خاص و بسیار مقاوم تر استفاده نمود.

 

 

درب های ضد سرقت سبلان درب، ایمن در برابر آتش سوزی و حوادث غیر مترقبه 

ایمنی درب های ضد سرقت سبلان درب در برابر آتش سوزی

 

 

 

 

 

 

درب های ضد سرقت سبلان درب از استانداردهای لازم در زمان وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی مانند ریزش ساختمان،زلزله و آتش سوزی نیز برخوردار هستند و مقاومت بسیار بالاتری از خود نسبت به درب هاي معمولي نشان ميدهند.

 

روکش های زیبا و مستحکم درب های ضد سرقت سبلان درب

روکش مستحکم و زیبای درب ضد سرقت سبلان درب

 

روکش درب های ضد سرقت سبلان درب معمولا از MDF با روکش چوب طبیعی و یا MDF با روکش PVC می باشد. توجه داشته باشید که پوشش های روی درب های ضد سرقت باید مناسب منطقه آب و هوایی مورد استفاده انتخاب و خریداری گردد.

 

درب های ضد سرقت سبلان درب، عایق در برابر صدا، دما و رطوبت

درب های ضد سرقت سبلان درب عایق دما، صدا و رطوبت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درب های ضد سرقت سبلان درب علاوه بر امنیت به دلیل مواد و مصالح خاص استفاده شده در آن ها عایق صدا، دما و رطوبت نیز می باشند که یک مزیت غیر قابل چشم پوشی به حساب می آید.

 

کیفیت و زیبایی همراه با هم در درب های ضد سرقت سبلان درب

کیفیت و زیبایی در کنار هم با درب های ضدسرقت سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درب های ضد سرقت سبلان درب علاوه بر کیفیت، به لحاظ ظاهری هم دارای طرح های بسیار زیبا هستند که امکان انتخاب برای سلیقه های گوناگون را فراهم آورده و با هزینه کم، زیبایی بسیاری به واحدهای مسکونی هدیه می نماید.

 

درب های ضد سرقت سبلان درب انواع قفل و یراق آلات ایمن

امکان نصب قفل و یراق آلات ایمن بر روی درب های ضدسرقت سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

هرچقدر هم یک درب از مواد مرغوب و چهارچوب مستحکم ساخته شده باشد، در صورتی که قفل مناسب و ایمنی بر روی آن نصب نگردد، با یک درب معمولی هیچ تفاوتی نخواهد داشت. درب های ضد سرقت سبلان درب دارای سیستم های امنیتی و حفاظتی منطبق با آخرین متدهای روز دنیا در زمینه درب های امنیتی می باشند.

 

ابعاد گوناگون درب های ضد سرقت سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با توجه به کاربری های متفاوت و محل نصب در ساختمان، درب های ضد سرقت سبلان درب ابعاد متفاوتی دارند که در حالت کلی می توانند یک لنگه، یک و نیم لنگه و یا دو لنگه باشند. با توجه به نیاز مشتری و شرایط ساختمان امکان ساخت درب در ابعاد سفارشی نیز وجود دارد.

 

چهارچوب تقویت شده درب های ضد سرقت سبلان درب

چهارچوب های تقویت شده درب های ضد سرقت سبلان درب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چهارچوب استفاده شده در درب های ضد سرقت سبلان درب با سایر درب ها بسیار متفاوت است. استفاده از ورق های فولادی با ضخامت بالاتر و کیفیت ساخت عالی، ایمنی درب های ضد سرقت سبلان درب را به طور چشمگیری افزایش داده است.

 

راهنمای خرید درب ضد سرقت     

                                                       

 

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712