درب ضد سرقت در استانها و شهرهای ایران

درب ضد سرقت در استانها و شهرهای ایران

شرکت سبلان درب در راستای تحقق اصول مشتری مداری خود، با اعطای نمایندگی به افراد حرفه ای و معتمد در استان ها، همواره سعی بر ارائه برترین خدمات همه جانبه به مشتریان در اقصی نقاط ایران داشته است.

درب های ضد سرقت شرکت سبلان از بهترین متریال و باکیفیت ترین یراق آلات ساخته شده است. استفاده از کارشناسان خبره کشور ترکیه که از تولیدکنندگان مطرح درب ساختمانی است، در کنار دانش مهندسین و متخصصین ایرانی دست به دست هم داده تا محصولات تولید شده رضایت همه جانبه مشتریان از سراسر کشور را جلب کند.

وجود نمایندگی های متعدد در استان های مختلف ایران، آمار فروش بالای درب های ضد سرقت شرکت ما در کنار گارانتی 10 ساله بی قید و شرط همه محصولات این اطمینان خاطر را در مشتریان ایجاد می کند که محصولات این شرکت بهترین کیفیت و کارآیی را در طول زمان خواهند داشت. علاوه بر کیفیت بی نظیر درب های ضد سرقت، شرکت سبلان درب توجه ویژه ای به ارائه قیمت های مناسب و رقابتی نشان داده است. برای اطلاع دقیق از تمام محصولات و تولیدات، با نمایندگی ما در شهر خود تماس حاصل نمایید.

 

اعطای نمایندگی درب ضد سرقت سبلان درب

 

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712