درب لابی و ویلایی در استانها و سراسر ایران

درب لابی و ویلایی در استانها و سراسر ایران

در تولید درب های لابی و ویلایی شرکت سبلان درب، علاوه بر ظرافت و زیبایی که نقشی تعیین کننده در زیبایی و جلوه نمای ساختمان دارند، به کیفیت و امنیت درب ها نیز توجه ویژه ای نشان داده شده است. درب های لابی و ویلایی شرکت سبلان درب به گونه ای طراحی و تولید شده اند، که مقاومت لازم را در شرایط متنوع آب و هوایی در استان های مختلف کشور داشته باشند، به طوری که در گرما و سرما، رطوبت و تابش آفتاب پایدار مانده و کیفیت خود را از حفظ کنند.

برای تولید درب های لابی و ویلایی با این درجه از کیفیت، شرکت سبلان درب از تیمی حرفه ای متشکل از متخصصان و مهندسان ایرانی و مشاوران باتجربه از کشور ترکیه بهره گرفته است که نتیجه آن تولیداتی بوده که علاوه بر داشتن قیمتی مناسب، از لحاظ زیبایی و کیفیت و کارآیی با برترین برندهای خارجی قابل مقایسه هستند.

شرکت سبلان درب با هدف رفاه حال مشتریان خود در استان های مختلف کشور و تسریع خدمات رسانی به آنان، اقدام به اعطای نمایندگی به افراد توانمند، متعهد و مسئول کرده است. نمایندگان ما در اسرع وقت آماده ارائه خدمات و محصولات سبلان درب به شما عزیزان می باشند. برای اطلاعات بیشتر با نزدیک ترین نمایندگی سبلان درب تماس حاصل نمایید.

 

اعطای نمایندگی درب لابی و ویلایی سبلان درب

سبلان درب

گروه صنعتی سبلان درب مهر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب های ضد سرقت، داخلی، لابی و ضد حریق کشور می باشد. آنچه که در این مجموعه خلق می شود حاصل تلاش نیروهای متخصص و کارآمد ایرانی است.

سبلان درب با شماست

تماس با سبلان درب مهر

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب مخابرات آیت الله کاشانی پلاک 192، ط5، واحد 14 شرکت سبلان درب

تلفن: 44074786 - 021
....... 44074712